Hjem Stevner Jubileumsstevne Jubileumsstevne: Resultater

Jubileumsstevne: Resultater

185

LAGRESULTATER

HERRER LAG

Plassering Spillere Lagkampkvote
1.plass Marlone Babsvik / Per Andre Arntsen Flåten 3-0
2.plass Martin Røste / Kenneth Zeiffert 2-1
3.plass Tore Kristoffersen / Roy Andersen 1-2
4.plass Alexander Karlsrud / Arne Gunnar Ellingsen 0-3

 

GUTTER LAG

Plassering Spillere Lagkampkvote
1.plass Lars Edvardsen / Robin Kristiansen 3-0
2.plass Marius M. Pedersen / Olav Benham Olsen 2-1
3.plass Sondre Gundersen / Martin M. Høgmoen 1-2
4.plass Julian Baardseth / Emil Norli Harstad 0-3

 

VETERAN LAG

Plassering Spillere Lagkampkvote
1.plass Tom Buettner / Lars Kyllingstad 2-0
2.plass Tor Andresen / Pål Høsteng 1-1
3.plass Erik Martin Dammen / Håvard Nilsen 0-2
Spiller   Antall kamperPoeng   
Høsteng, Pål (Modum BTK)211
Olsen, Olav Benham (Skien BTK)311
Flåten, Per Andre Arntsen (Kjelsås BTK)310
Babsvik, Marlone (Fornebu BTK)35
Zeiffert, Kenneth (Fornebu BTK)35
Kyllingstad, Lars (Eiker BTK)25
Edvardsen, Lars (Modum BTK)35
Baardseth, Julian (Modum BTK)34
Buettner, Tom (Husøy og Foynland IF)23
Kristoffersen, Tore (Kjelsås BTK)33
Dammen, Erik Martin (Modum BTK)23
Høgmoen, Martin Myhre (Modum BTK)33
Pedersen, Marius M. (Modum BTK)31
Andersen, Roy (B-72)30
Karlsrud, Alexander (Harestua IL)3-3
Kristiansen, Robin (Modum BTK)3-3
Røste, Martin L. (Modum BTK)3-3
Andresen, Tor (Modum BTK)2-4
Harstad, Emil Norli (Modum BTK)3-5
Gundersen, Sondre H. (Modum BTK)3-6
Ellevold, Arne Gunnar Ellingsen (Harestua IL)3-6
Nilsen, Håvard (Modum BTK)2-13
1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Martin Røste Tore Kristoffersen 8-11 11-8 9-11 9-11 1-3
Kenneth Zeiffert Roy Andersen 12-10 11-5 11-3 3-0
Røste / Zeiffert Andersen / Kristoffersen 8-11 11-7 9-11 12-10 11-5 3-2
Stilling lagkampen: 2-1

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Martin Røste Alexander Karlsrud 11-3 11-8 9-11 11-5 3-1
Kenneth Zeiffert Arne Gunnar Ellingsen 8-11 11-2 11-8 11-7 3-1
Røste / Zeiffert Karlsrud / Ellingsen 11-3 11-8 11-7 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Martin Røste Marlone Babsvik 11-8 5-11 9-11 11-7 11-6 3-2
Kenneth Zeiffert Per Andre Arntsen Flåten 12-10 8-11 4-11 3-11 1-3
Røste / Zeiffert Babsvik / Flåten 5-11 9-11 6-11 0-3
Stilling lagkampen: 1-2

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Marlone Babsvik Alexander Karlsrud 11-13 11-3 11-8 11-9 3-1
Per Andre Arntsen Flåten Arne Gunnar Ellingsen 11-6 11-9 11-7 3-0
Babsvik / Flåten Karlsrud / Ellingsen 11-7 11-7 7-11 11-6 3-1
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Marlone Babsvik Tore Kristoffersen 12-10 11-5 10-12 7-11 11-9 3-2
Per Andre Arntsen Flåten Roy Andersen 11-4 14-12 11-6 3-0
Babsvik / Flåten Andersen / Kristoffersen 13-11 11-9 9-11 11-7 3-1
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Tore Kristoffersen Alexander Karlsrud 11-6 11-3 11-6 3-0
Roy Andersen Arne Gunnar Ellingsen 11-5 3-11 11-6 11-8 3-1
Andersen / Kristoffersen Karlsrud / Ellingsen 9-11 11-6 11-6 9-11 11-6 3-2
Stilling lagkampen: 3-0
1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Lars Edvardsen Sondre Gundersen 11-4 11-8 11-2 3-0
Robin Kristiansen Martin Høgmoen 11-5 11-3 12-10 3-0
Edvardsen / Kristiansen Gundersen / Høgmoen 11-5 11-1 11-6 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Lars Edvardsen Julian Baardseth 11-5 11-7 11-5 3-0
Robin Kristiansen Emil Norli Harstad 11-6 11-7 11-3 3-0
Edvardsen / Kristiansen Baardseth / Harstad 11-2 11-2 11-1 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Lars Edvardsen Marius Pedersen 11-6 11-6 10-12 11-8 3-1
Robin Kristiansen Olav Benham Olsen 7-11 9-11 4-11 0-3
Edvardsen / Kristiansen Pedersen / Olsen 11-6 11-6 9-11 11-2 3-1
Stilling lagkampen: 2-1

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Marius Pedersen Julian Baardseth 11-7 11-8 11-2 3-0
Olav Benham Olsen Emil Norli Harstad 11-7 11-8 11-3 3-0
Pedersen / Olsen Baardseth / Harstad 9-11 11-4 11-4 11-8 3-1
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Marius Pedersen Sondre Gundersen 11-5 11-6 11-3 3-0
Olav Benham Olsen Martin Høgmoen 11-4 11-7 11-6 3-0
Pedersen / Olsen Gundersen / Høgmoen 12-10 11-1 11-6 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Julian Baardseth Sondre Gundersen 11-9 11-2 11-9 3-0
Emil Norli Harstad Martin Høgmoen 6-11 4-11 6-11 0-3
Baardseth / Harstad Gundersen / Høgmoen 11-7 10-12 9-11 8-11 1-3
Stilling lagkampen: 1-2
1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Håvard Nilsen Pål Høsteng 12-14 11-4 8-11 11-9 6-11 2-3
Erik martin Dammen Tor Andresen 11-3 11-9 11-4 3-0
Nilsen / Dammen Andresen / Høsteng 11-13 11-9 11-9 6-11 7-11 2-3
Stilling lagkampen: 1-2

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Tom Buettner Pål Høsteng 11-4 11-1 11-9 3-0
Lars Kyllingstad Tor Andresen 13-11 11-3 11-7 3-0
Buettner / Kyllingstad Andresen / Høsteng 11-4 12-10 11-7 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

 

1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett Settsifre
Tom Buettner Håvard Nilsen 11-8 11-4 11-3 3-0
Lars Kyllingstad Erik martin Dammen 11-4 11-4 11-1 3-0
Buettner / Kyllingstad Nilsen / Dammen 11-4 11-7 13-11 3-0
Stilling lagkampen: 3-0

Rankingpoeng singelklasser

Spiller   Antall kamperPoeng   
Mohu, Shad (Larvik BTK)847
Olsen, Olav Benham (Skien BTK)923
Slettum, Alexander Leikis (Fornebu BTK)521
Ramakrishnan, Ragul (Husøy og Foynland IF)519
Karlsrud, Alexander (Harestua IL)719
Baardseth, Julian (Modum BTK)719
Babsvik, Marlone (Fornebu BTK)618
Kristoffersen, Tore (Kjelsås BTK)417
Pedersen, Marius M. (Modum BTK)715
Seierstad, Robin Ruud (Drammen BTK)515
Kristiansen, Robin (Modum BTK)79
Kjelsrud, Stian Garder (Nesodden IF)47
Buettner, Tom (Husøy og Foynland IF)84
Høsteng, Pål (Modum BTK)53
Flåten, Per Andre Arntsen (Kjelsås BTK)53
Gundersen, Sondre H. (Modum BTK)52
Harstad, Emil Norli (Modum BTK)72
Zeiffert, Kenneth (Fornebu BTK)31
Martiniussen, Frank (Larvik BTK)40
Andersen, Roy (B-72)2-4
Pedersen, Jørgen M. (Modum BTK)7-4
Dammen, Erik Martin (Modum BTK)5-4
Edvardsen, Oda (Modum BTK)4-5
Briseid Rødland, Håkon (Drammen BTK)3-6
Nilsen, Håvard (Modum BTK)2-6
Farnes, Michael (Oslo BTK)6-6
Martiniussen, Vincent (Larvik BTK)4-6
Bøe Berg, Erik (Modum BTK)3-7
Andresen, Tor (Modum BTK)4-7
Dalberg, Hans (Drammen BTK)6-7
Røste, Martin L. (Modum BTK)3-10
Torp, Lars André (Fornebu BTK)5-12
Høgmoen, Martin Myhre (Modum BTK)4-12
Kyllingstad, Lars (Eiker BTK)3-19
Ellevold, Arne Gunnar Ellingsen (Harestua IL)6-20