Hjem Regionscup RC 2018/2019 Regionscup 2: Resultater

Regionscup 2: Resultater

156

Vi ønsker å takke alle som deltok i årets andre regionscup, arrangert i Katfosshallen, og håper de fleste ønsker å komme tilbake til regionscup 3 søndag 10. mars.

Dagens siste finale “Gutter 15”. Ferdig 1 time før estimert sluttid.

Marius Pedersen: Dagens desidert beste med seier i Herrer åpen, Herrer junior og Gutter 15. Vi gratulerer!

RANKINGOVERSIKT

Spiller   Antall kamperAntall poeng   
Baardseth, Julian (Modum BTK)1551
Holmberg Kleiv, Aleksander (Skien BTK)1543
Fromreide Nesheim, Helene (NTNUI - bordtennis)940
Pedersen, Marius M. (Modum BTK)1036
Eriksen, Marcus Johannes (Husøy og Foynland IF)936
Rossvang, Andreas (Skien BTK)1334
Notland, Tobias (Husøy og Foynland IF)1431
Martiniussen, Vencent (Larvik BTK)530
Ramakrishnan, Ragul (Husøy og Foynland IF)625
Grong Hagesæter, Olai (Husøy og Foynland IF)723
Dammen, Erik Martin (Modum BTK)321
Sandberg, Jan Einar (Eiker BTK)719
Lie, Loyd (Husøy og Foynland IF)914
Bratteng, Emanuel Amadeus (Larvik BTK)813
Gundersen, Sondre H. (Modum BTK)1112
Edh Edland, Tobias (Husøy og Foynland IF)912
Martiniussen, Frank (Larvik BTK)38
Martinsen, Ulrik (Husøy og Foynland IF)74
Olsen, Olav Benham (Skien BTK)104
Høsteng, Pål (Modum BTK)30
Bratteng, Jan Thomas (Larvik BTK)40
Kristiansen, Robin (Modum BTK)50
Seierstad, Robin Ruud (Drammen BTK)8-2
Harstad, Emil Norli (Modum BTK)9-2
Hagen-Hansen, Daniel (Skien BTK)13-2
Sandberg, Kristin R (Eiker BTK)4-4
Melby, John (Husøy og Foynland IF)6-7
Kristiansen, Simon (Husøy og Foynland IF)11-9
Andresen, Tor (Modum BTK)3-10
Slettemeås Stomperudhaugen, , Håvard (Skien BTK)13-12
Ludahl Sørensen, Mats (Husøy og Foynland IF)6-15
Melby, Noa (Husøy og Foynland IF)3-16
Harstad, Snorre Norli (Modum BTK)4-16
Kyllingstad, Lars (Eiker BTK)6-17
Edvardsen, Oda (Modum BTK)4-22
Mathiesen, Gunnar Reinh (Eiker BTK)5-24
Zalewska, Victoria (Larvik BTK)11-24
Husby Røgden, Mathias (Husøy og Foynland IF)3-31
Unger, Leon (Larvik BTK)13-56