Velkommen til

Modum bordtennisklubb!

Modumlogo-liten
 

Modum BTK har et godt tilbud til alle årsklasser og alle ferdighetsnivåer. Klubben har egen treningshall i Katfoss med god plass og gode treningsmuligheter. Vi holder åpen kiosk enkelte dager i uka så man kan ta seg tid til å snakke litt sammen. Det er også et åpent trådløst nett i hallen, hvis foreldre har behov for å benytte dette til jobb etc.

MEDLEM AV MODUM BTK:

Som medlem i Modum BTK har du mulighet til å trene med dyktige trenere. Som medlem har du også mulighet til å delta på bordtennisstevner rundt i hele landet. Det er bare din egen begrensning som setter stopper for hvor mye og langt du vil reise, men du behøver heller ikke reise lenger enn for eksempel i treningshallen (Katfosshallen), Hokksund eller Jevnaker. Her vil du spille mot andre aktive i din egen årsklasse eller høyere.

KONTINGENTER FOR SESONGEN 2020/2021:

Modum BTK har delt medlemskontingenten i to deler:
Et hovedmedlemskap og en aktivitetskontingent.

❖ ALLE som deltar i Modum BTK og som er brukere av Katfosshallen må betale hovedmedlemsskapet.

Det oppfordres til å tegne familiemedlemskap. Her kan du legge til hele familien (inntil 6 stk.). Dette støtter klubben best (flere medlemmer = mer støtte) og er mest lønnsomt for medlemmer.

❖ I tillegg må de AKTIVE betale aktivitetskontingent. Aktivitetskontingent gjelder for de som er med på organisert trening.

❖ ALLE som konkurrerer må spille med godkjent klubbtrøye (drakt) og de som er født i 2007 eller før må ha
spillerlisens.

❖ ALLE som konkurrerer må spille med godkjent klubbtrøye (drakt) og ha spillerlisens. Barn som tilhører klasse Gutter/Jenter 11 år og yngre skal ikke løse lisens (født tidligst i 2008). Lisensen betaler klubben gjennom aktivitetskontigenten. Får du faktura fra NBTF så betaler du altså ikke denne.

❖ Med aktive menes de som er med på den organiserte treningen og eventuelt konkurrerer.

❖ Sesongen gjelder fra august 2020 til juni/juli 2021.

Medlemskap og aktivitetskontingenter for sesongen 2020/2021 er fastsatt som følger:

Hovedmedlemsskap (pr. sesong):

Enkeltmedlem kr. 600,-
Familiemedlemskap* kr. 800,-

* Inntill 6 persjoner. 100 kr for hver ekstra

Aktivitetskontingent (pr. sesong):

Aktivitetskontigent kr. 1000,- Organisert trening

Man må være medlem for å kunne være aktiv.

* Er du allerede medlem trenger du kun å sende mail til med hvilken medlems- og aktivitetskoningent du ønsker. Er du ny trenger vi at skjema på side 2 fylles ut.

FORVENTNINGER TIL MEDLEMMER/FORELDRE:

Modum BTK er som de aller fleste idrettslag avhengig av dugnadsarbeid fra spillere og/eller foreldre/foresatte. Dugnader settes opp når klubben skal arrangere stevner eller holde hjemmekamper i seriene. Andre dugnader kan være varetellinger, loddsalg og kioskvakter i Katfosshallen. Utover dette er det positivt med engasjerte og aktive foreldre/foresatte, som blant annet kan bidra med kjøring til/fra stevner om dette er nødvendig.

KATFOSSHALLEN:

Alle brukere av hallen har ansvar for å holde hallen ryddig og ordentlig. All søppel skal kastes i søpla og det skal være ryddig etter deg når du går fra hallen! Kaffetrakter skal skrus av og kaffekanne(r) og filterholder skal vaskes opp. Eventuelt andre ting som er brukt, skal også vaskes opp etter bruk!

OBS: Mat skal IKKE kastes i søplekassene, da dette medfører matfluer i hallen!

KIOSK:

Per nå ikke åpen utenom stevner/andre arrangementer

UTSTYR:

Ta kontakt med Lars Kristian Haraldsrud () for kjøp av utstyr. Vi har ferdig utstyr klart til bruk!

Nybegynnerracketer kan lånes for hver enkelt trening.

STEVNER:

Stevnepåmelding vil gå gjennom Robin Kristiansen. Enten påmelding via Facebook eller i hallen på treninger.

Hver enkelt utøver må selv betale deltakeravgifter på alle stevner. Deltakeravgiftene blir betalt samlet fra Modum og ingen skal betale kontant ved ankomst til arrangørsted. Kasserer legger ut på Facebook hva de enkelte skal betale.

Spillere som ikke har betalt inn til denne kontoen eller ikke har dekning i sitt navn på denne kontoen innen påmeldingsfristen, vil heller ikke bli meldt på til stevner selv om man har gitt beskjed om å være med.

Kontonr. til stevner:       2270.03.09367

Betalingene må merkes med navn på spiller og stevne!

NB: Betaling med kort i kiosken eller Vipps er ikke godkjent. Alt skal gå over bankkontoen. Kortselskapet og Vipps tar fortjeneste på hver overføring og klubben taper derfor penger på dette

STYRET I MODUM BTK 2020:

VERV: NAVN: MOBIL: E-POSTADRESSE:
Leder Pål Korsgård 99404153 /
Nestleder Harald Baardseth 41609846
Kasserer Terje Kristiansen 99033946
Styremedlem Mario Skjervold 95986645
Styremedlem Marthe Andersen Skjervold 92840973
Styremedlem Ståle Gundersen 91511971
Styremedlem Kristin Kristiansen 90976714
Vara-styremedlem Robin Kristiansen 95475770
Vara-styremedlem Susanne Vad Norli 98602203

INFORMASJON OM MODUM BTK

Navn Modum bordtennisklubb
Org.nr. 971 312 629
Besøksadresse Fabrikkveien 56
3360 GEITHUS
Postadresse Postboks 41
3341 Åmot
Bankkontonr. 2270.03.09367

Videoklipp fra en trening sesongen 2017/2018:

Takk til TVModum for videoinnslaget

Videoklipp fra en trening sesongen 2014/2015:

Takk til Bygdeposten for videoinnslaget

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien