TILLITSVERV – MODUM BTK

VALG 2020

VERV: NAVN: MOBIL: E-POSTADRESSE:
Leder Pål Korsgård 99404153 /
Nestleder Harald Baardseth 41609846
Kasserer Terje Kristiansen 99033946
Styremedlem Mario Skjervold 95986645
Styremedlem Marthe Andersen Skjervold 92840973
Styremedlem Ståle Gundersen 91511971
Styremedlem Kristin Kristiansen 90976714
Vara-styremedlem Robin Kristiansen 95475770
Vara-styremedlem Susanne Vad Norli 98602203

Valgkomitè:

Utvelges av styret.

Representant til idrettsråd og kretsting:

Utvelges av styret.

Ansvarlig for politiattester:

Pål Korsgård

Barneidrettsansvarlig

Harald Baardseth

INFORMASJON OM MODUM BTK

Navn Modum bordtennisklubb
Org.nr. 971 312 629
Besøksadresse Fabrikkveien 56
3360 GEITHUS
Postadresse Postboks 41
3341 Åmot
Bankkontonr. 2270.03.09367

Hvor vi holder til:

Fabrikkveien 56 (Katfoss fabrikker), 3360 Geithus

Nettansvarlig:

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien