Hjem Sparebank 1-cup SB1-cup 2024 RESULTATER: Sparebank 1-cup 2024

RESULTATER: Sparebank 1-cup 2024

269

RESULTATER SPAREBANK 1-CUP

RANKINGSPOENG

Spiller   Antall kamperAntall poeng
Fjeldstad, Patrick Flø (Oslo BTK)2292
Sjetnan Semb, Fredrik (Husøy og Foynland IF)1470
Johnsen, Fredrik (Skien BTK)1665
Kaasa, Ulrik (Larvik BTK)2064
Larsen, Julian (Modum BTK)1454
Duric, Vlatko (Fornebu BTK)1752
Brekke, Theodor (Eiker BTK)1247
Haga, Stine (Klemetsrud IL Bordtennis)646
Nordahl, Christine (Bærums Verk)1740
Mæhle, Cedric (Modum BTK)1639
Buettner, Tom (Husøy og Foynland IF)1833
Oos, Anze (Modum BTK)1032
Bakken, Marcus Pierobon (Oslo BTK)1031
Fjellberg, Svein (Verningen BTK)627
Tawil, Mohamad (Larvik BTK)1327
Kirkeby-Garstad, Molly (Oslo BTK)524
Bratteng, Emanuel Amadeus (Larvik BTK)824
Johansen, Didrik F. (Modum BTK)823
Askjer, Axel (Husøy og Foynland IF)1322
Flåten, Oskar Mateo (Oslo BTK)1021
Aas, Didrik Follaug (Skien BTK)720
Peevor-Johnson, Sebastian (Larvik BTK)1219
Fjeldstad, Klaus Patrick (Oslo BTK)715
Caballero Tønder , Frank (Larvik BTK)1413
Ledzinski, Bartosz (Sande BTK)812
Odintsov, Roman (Sandefjord TIF-BTG )611
Hellevik, Victor Sundve (Fornebu BTK)1011
Bratberg, Nicolai (Drammen BTK)410
Midtbø, Arnth Johnny (Sande BTK)410
Ødegaard, Jonas Kruhaug (Modum BTK)99
Huse, Daniel Natdanai (B-72)148
Haug, Ola (Husøy og Foynland IF)57
Aronsen, Isaac (Skien BTK)86
Betancor, Luis (Randesund IL - BTG)85
Zeiffert, Kenneth (Fornebu BTK)95
Wisløff, Jakob Sandvik (Husøy og Foynland IF)63
Klavenes-Berge, Johannes (Husøy og Foynland IF)63
Le, Minh Nhut (Klemetsrud IL Bordtennis)43
Bennett Olsen, Samuel (Oslo BTK)63
Bergene Holm, Benjamin (Verningen BTK)32
Abdi, Saaid (Oslo BTK)91
Bergsagel, Viktor Elster (Klemetsrud IL Bordtennis)31
Østhagen, Agaton (Klemetsrud IL Bordtennis)31
Thon, Øyvind (Modum BTK)120
Sokolowski, Adam (Vind IL)6-1
Olsen, Olav Benham (Skien BTK)4-1
Dalberg, Hans (Eiker BTK)6-2
Anas Maddah, Mohammed (Sandefjord TIF-BTG )7-2
Ballestad, Levi Matheo (Skien BTK)9-3
Futane, Tanmay (Skien BTK)6-3
Raaen Midtbø, Sander (Skien BTK)6-3
Børud, Anton (Larvik BTK)6-4
Tvervaag, Dag (Fornebu BTK)9-4
Evensen, Olav (Sandefjord TIF-BTG )6-5
Odintsov, Vadim (Sandefjord TIF-BTG )5-7
Christensen, Mats (Modum BTK)11-7
Kyllingstad, Lars (Eiker BTK)6-10
Sondresen, Sigvald (Verningen BTK)5-10
Rylchuk, Illia (Skien BTK)8-12
Lobben, Erik (Modum BTK)13-12
Anas Maddah, Abodi (Sandefjord TIF-BTG )5-14
Bråten, Jan-Ove (Sande BTK)3-16
Erdahl, Jørgen (B-72)9-17
Nilsen, Håvard (Eiker BTK)3-17
Huse, Maria (B-72)3-18
Livrud, Ola (Eiker BTK)5-20
Martiniussen, Vencent (Larvik BTK)7-23
Martiniussen, Frank (Larvik BTK)3-24
Isaksen, Benjamin (Modum BTK)14-24
Santoro Haagensen, Tomas (Oslo BTK)6-26
Hagen, Tage (Skien BTK)5-29
Benton, Benjamin (Sande BTK)3-30
Aulie, Audun Gjetrang (Larkollen IL)11-32
Kronstad, Sander (Skien BTK)6-32
Berg, Per Martin (Sande BTK)3-34
Torp, Lars André (Fornebu BTK)5-35
Anas Maddah, Ahmed (Sandefjord TIF-BTG )8-37
Løberg, Linus (Skien BTK)5-38
Sten-Hansen, Eirik (Skien BTK)5-41

RESULTATER SØNDAG 28.01.2024

Herrer åpen

RESULTATER LØRDAG 27.01.2024

Herrer veteran 35+

Gutter 13 rekrutt